Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2006 w ADT Fire and Security

Printer Friendly and PDF

Firma ADT Fire and Security spełnia wymagania ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2006. Zgodność z międzynarodowymi normami zarządzania jakością została potwierdzona podczas audytu przeprowadzonego przez Zakład Systemów Jakości i Zarządzania w grudniu 2009 r.

Certyfikat ISO 9001:2008, równoznaczny ze spełnieniem wymagań PN-EN ISO 9001:2009 oraz  AQAP 2110:2006, wydany w imieniu Polskiej Instytucji Narodowej ds. Zapewnienia Jakości w NATO – Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji, zostały przyznane firmie ADT w styczniu 2010 r. na okres trzech lat. Zakres certyfikacji obejmował sprzedaż, projektowanie, instalowanie i serwis systemów niskoprądowych, detekcji i gaszenia pożaru oraz inteligentnych systemów transportowych.

Certyfikaty ISO i AQAP po raz pierwszy zostały przyznane firmie ADT w lutym 2005 roku.  Pozytywna ocena systemu zarządzania jakością ADT na podstawie audytu przeprowadzonego pod koniec 2009 r. jest dowodem ciągłego doskonalenia oferowanych przez organizację usług i rozwiązań.

ADT wdraża rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Nasi klienci powierzają nam ochronę tego, co dla nich najcenniejsze – zdrowie i życie ich samych, ich rodzin, pracowników, klientów. Dzięki instalowanym przez nas rozwiązaniom mogą być oni wolni od trosk o bezpieczeństwo swojego majątku zaufanie, jakim obdarzają nas każdego dnia zobowiązuje do stałego doskonalenia i dbałości o najwyższy poziom dostarczanych usług i rozwiązań. Od ponad 130 lat proponujemy klientom innowacyjne technologie. Nie byłoby to możliwe bez ogromnego zaangażowania wszystkich pracowników ADT, którzy stanowią fundament organizacji. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i pasji, z jaką realizują kolejne projekty, wieloetapowy proces certyfikacji został uwieńczony sukcesem. Dbałość o bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas równie istotna, jak ich zaufanie oraz satysfakcja ze współpracy z nami. Przyznane certyfikaty są potwierdzeniem naszej wiarygodności i stabilności, jako godnego zaufania partnera biznesowego – mówi Piotr Krzyżak, dyrektor generalny ADT Fire and Security.

Bezpośr. inf. Karolina Łokietek
klokietek@tycoint.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony