Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Grupa TKH przejmuje firmę Commend – technologicznego lidera w produkcji zaawansowanych systemów interkomowych

Printer Friendly and PDF

tkh-logo-podgld_175Commend International wraz z Grupą TKH osiągnęły porozumienie w sprawie akwizycji. Grupa TKH przejęła kontrolę nad spółką, której główna siedziba nadal będzie ulokowana w Salzburgu (Austria). Commend jest wiodącą firmą w zakresie rozwoju i produkcji systemów zabezpieczeń oraz komunikacji. Jest również jednym z największych światowych dostawców wysokiej klasy systemów interkomowych. TKH oraz Commend od ponad 15 lat współpracowały ze sobą – TKH reprezentuje firmę Commend w krajach Beneluksu, Niemczech, Polsce oraz w Południowo-Wschodniej Azji.

Z ponad 300-osobowym zespołem pracowników, rodzinna firma Commend realizuje roczny obrót w wysokości ok. 45 mln euro. Dalsza działalność firmy Commend wzmocni podsegment Grupy TKH, jakim jest wizja i zabezpieczenia oraz przyczyni się do podniesienia rentowności segmentu rozwiązań budynkowych.

Commend jest technologicznym liderem na światowym rynku zaawansowanych systemów interkomowych. Systemy zabezpieczeń i komunikacji firmy Commend są szeroko stosowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynków w przypadku kluczowych projektów. Systemy oferują wydajną i bezpieczną komunikację, która ma ogromne znaczenie szczególnie w sytuacjach krytycznych.

Commend_logo_200TKH opublikowała prezentacje na temat akwizycji, która jest dostępna pod adresem: www.tkhgroup.com.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt: e.dembinska@ccpartners.pl

Bezpośr. inf. C&C Partners

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony