Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Futurial wchodzi w systemy automatyki budynkowej i multimedialne

Printer Friendly and PDF

futurial2020Firma Futurial2020 pozyskała na stanowisko Partnera Zarządzającego Martę Małecką. Wraz z przyjęciem jej do zespołu spodziewany jest rozwój firmy w nowych obszarach, czyli poszerzenie portfolio o systemy automatyki budynkowej, oraz systemy multimedialne. Firma Futurial2020 koncentruje się na projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz systemów zarządzających kluczowymi instalacjami budynkowymi.

malecka_marta

 – Chcemy wprowadzić nową jakość pracy z klientem – słuchać jego potrzeb, myśleć za niego o kosztach utrzymania systemów, projektować i wdrażać rozwiązania optymalne dla jego obecnej i przyszłej sytuacji. Dlatego też nie wiążemy się umową wyłącznościową z żadnym z producentów z rynku bezpieczeństwa, czy automatyki budynkowej. Chcemy zawsze dobierać rozwiązanie doskonałe technicznie, efektywne kosztowo, spełniające oczekiwania naszych klientów – mówi Marta Małecka.

Marta Małecka przez ostatnie lata związana była z firmą Sony Poland, gdzie odpowiedzialna była za sprzedaż i marketing produktów związanych z zabezpieczeniami technicznymi. Jej największe sukcesy to – zbudowanie w Polsce zespołu techniczno-sprzedażowego dedykowanego rozwiązaniom sieciowym, zwiększenie udziału marki Sony w rynku kamer sieciowych, wygrywanie kluczowych projektów na rynku bezpieczeństwa, czy zbudowanie efektywnej sieci partnerów handlowych. Poprzednio zajmowała się rozwojem rynku Digital Signage, czyli cyfrowych nośników reklamowych w firmie ATM oraz Agencji reklamowej NEO.

Bezpośr. inf. Futurial
natalia.bakiewicz@futurial2020.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony