Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Firma S.P.S. Trading Sp. z o.o. zmieniła nazwę na SPS Electronics Sp. z o.o.

Printer Friendly and PDF

SPS_Electronics_logo_170W drugiej połowie września bieżącego roku firma S.P.S. Trading Sp. z o.o. zmieniła nazwę na SPS Electronics Sp. z o.o. Decyzja Udziałowców i Zarządu spółki o przekształceniu obecnej nazwy to konsekwencja wnikliwej obserwacji dynamicznego rozwoju rynku systemów zabezpieczeń.

Protoplastą SPS Electronics Sp. z o.o. była firma Sanservice Sp. z o.o. dystrybutor elektroniki użytkowej i klimatyzacji marki SANYO. W 1997 r., w wyniku konsolidacji Sanservice Sp. z o.o. oraz firmy Sanpro Sp. z o.o., producenta telewizorów na licencji SANYO, firma Sanservice Sp. z o.o. została przekształcona w S.P.S. Trading Sp. z o.o. W 2011 r. potrzeba uwydatnienia profilu działalności firmy silnie powiązanej z obszarem elektronicznych systemów zabezpieczeń stała się inspiracją do wzmocnienia jej wizerunku pod nową nazwą SPS Electronics Sp. z o.o.

W SPS Electronics Sp. z o.o. znajdą Państwo bogatą ofertę innowacyjnych i optymalnie dobranych produktów. Kompleksowość rozwiązań o wszechstronnych zastosowaniach i doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji projektu to nasze atuty, dzięki którym pozostajemy Państwa wiarygodnym partnerem w biznesie.   

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Bezpośr. inf. SPS Electronics

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony