Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

C&C Partners wyłącznym partnerem Egde-Core w Polsce

Printer Friendly and PDF

CC_logo-nowe_200Edge-Core Networks Corporation, należąca do znanej tajwańskiej firmy Accton – jednego z największych światowych producentów sprzętu sieciowego, wybrał w Polsce spółkę C&C Partners, jako dystrybutora swoich wiodących systemów IT. Na mocy umowy C&C Partners, jako wiodący na krajowym rynku dostawca kompleksowych rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji, teleinformatyki i zabezpieczeń ma wyłączność na terenie Polski na sprzedaż i marketing pełnej gamy urządzeń i usług sieciowych Egde-Core wykorzystywanych na całym świecie przez operatorów ISP oraz przedsiębiorstwa.

CC-Partners_office_400

Edge-Core to marka zainicjowana w roku 2004 i wprowadzona przez tajwański koncern Accton. Celem było dostarczanie klientom zintegrowanych platform sieciowych o wysokiej skalowalności i niezawodności działania. Proces tworzenia urządzeń jest traktowany kompleksowo przez Egde-Core, począwszy od projektowania i produkcji sprzętu, poprzez tworzenie własnej platformy programowej, na szczegółowych testach kończąc. Bazując na wieloletnim doświadczeniu firmy Accton, produkowany sprzęt dorównuje wydajnością i funkcjonalnością najlepszym urządzeniom dostępnym na świecie. Od 2010 roku Egde-Core jest niezależną spółką działającą w obrębie grupy Accton.

C&C Partners jest od blisko 20 lat dystrybutorem systemów telekomunikacyjnych i okablowania strukturalnego. Aby były one w pełni zintegrowane z innymi systemami wymagają sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań do transmisji IP, takich jak te produkowane przez Edge-Core.

CC-Partners-Panorama-LR_50

Firma C&C Partners już od początku roku posiadała w swojej ofercie wybrane rozwiązania sieciowe, w tym między innymi przełączniki Edge-Core, które szybko zdobyły zaufanie wielu dostawców zrzeszonych w Krajowej Izbie Komunikacji Internetowej oraz iNET Group.

Duże zainteresowanie rozwiązaniami Egde-Core zachęciło nas do podpisania na początku grudnia br. umowy z firmą Egde-Core na dystrybucję, sprzedaż i marketing pełnej gamy urządzeń i usług sieciowych na zasadzie wyłączności – mówi Łukasz Jankowski, dyrektor Działu Marketingu C&C Partners. – Widzimy, że produkty Edge-Core bardzo dobrze odpowiadają wymaganiom polskiego rynku i rodzimych klientów. Stanowią idealne połączenie najwyższej, profesjonalnej jakości i rozsądnej ceny. Dzięki temu będziemy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom i dostarczać klientom zintegrowane platformy sieciowe o wysokiej skalowalności i niezawodności działania – dodaje Łukasz Jankowski.

Obecnie łącza wysokiej przepustowości wraz z ekonomicznymi rozwiązaniami łączności przewodowej i mobilnej pomogą spełnić rosnące wymagania dostawców i przedsiębiorstw – powiedział Edward Ting, prezes Edge-Core Networks. – Partnerstwo z firmą C&C Partners doskonale służy temu celowi i jest zgodne z naszą wizją. Jesteśmy przekonani, że obecnie klienci na polskim rynku będą mogli z powodzeniem korzystać z najnowszych technologii dostarczonych przez Edge-Core w konkurencyjnych cenach – dodał.

Oferta firmy Edge-Core obejmuje dedykowane przełączniki (switch-e) dla sektorów ISP i Enteprise, takie jak przełączniki modularne, przełączniki zarządzalne warstwy 3, przełączniki zarządzalne warstwy 2, urządzenia do transmisji bezprzewodowej, oprogramowanie zarządzające, a także zasilacze redundantne do przełączników.

Jako jedne z nielicznych na rynku switch-e agregujące oraz dostępowe dostarczane przez Edge-Core wykonane są w technologii bezwentylatorowej, a co więcej mogą pracować w zakresie temperatur od -20oC do +65oC. Dodatkowo, dualność i redundancja zasilania AC/DC w połączeniu z wyjątkowymi właściwościami złącza sprawiają, że można je wykorzystać do instalacji kontroli dostępu, dzięki czemu stają się idealnymi rozwiązaniami współpracującymi z systemami bezpieczeństwa. Rozwiązania Edge-Core są szeroko wykorzystywane w sieciach dedykowanych pod systemy zabezpieczeń, takich jak SMS, analiza obrazu, monitoring IP, kontrola dostępu, systemy interkomowe, telefonia DECT.

Do najlepiej sprzedających się produktów firmy Egde-Core na rynku polskim należą switch-e dostępowe L2+. W tym takie modele jak EE-1040 (ES3528M) oraz EE-1022 (ES3510MA), które idealnie sprawdzają się w sieciach ISP, gdzie odbywa się przesył usług Triple Play. Jeśli chodzi o sektor Enterprise, rynkowymi bestsellerami okazały się przełączniki słynnej serii D: model nr EE-1072 (ES4524D) i EE-1074 (ES4548D).

Więcej informacji na www.accton.com.

Kontakt dla mediów:
Łukasz Jankowski
C&C Partners
l.jankowski@ccpartners.pl

Agnieszka Stasiewicz-Swinney
Comm Start
agnieszka.stasiewicz@commstart.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony