Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Arpol nowym dystrybutorem Axis Communications

Printer Friendly and PDF

axisAxis Communications, światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, rozpoczął współpracę z firmą Arpol z Poznania, która jest nowym dystrybutorem produktów marki Axis w Polsce. Rozszerzanie portfolio produktów, rozwój działalności w Polsce oraz inwestycje w kanał partnerski skłoniły Axis Communications do podjęcia współpracy z nowym dystrybutorem. Przyczynił się do tego również 19-procentowy wzrost, jaki w drugim kwartale 2010 roku Axis odnotował w regionie EMEA w stosunku do analogicznego okresu roku 2009. Widzimy w polskim rynku ogromny potencjał rozwoju dla sieciowego nadzoru wizyjnego, stąd właśnie tutaj w dużym stopniu koncentrujemy nasze działania i rozszerzamy kanał sprzedaży. Podpisana umowa z firmą Arpol – doświadczonym dystrybutorem systemów zabezpieczeń – jest kolejnym elementem realizacji naszej strategii. Jesteśmy przekonani, że nawiązana współpraca przyczyni się do zwiększenia dostępności kamer i pozostałych produktów Axis na polskim rynku – powiedział Edwin Roobol, dyrektor regionalny Axis Communications na obszar Europy Środkowej.

Firma Arpol funkcjonuje na rynku zabezpieczeń od 1993 roku. Specjalizuje się w dystrybucji elektronicznych systemów ochrony mienia. W swojej ofercie posiada przede wszystkim rozwiązania dla obiektów wymagających szczególnej ochrony, gdzie podstawowym kryterium wyboru jest jakość i niezawodność urządzeń, ich parametry techniczne oraz możliwość integracji różnych systemów ochrony.

Cieszymy się z podjęcia współpracy z Axis Communications, niekwestionowanym liderem segmentu kamer IP. Wprowadzenie do oferty Arpolu produktów Axis pozwoli nam lepiej dostosować się do potrzeb klientów. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie firmy Arpol w obszarze telewizji dozorowej przełoży się na sukces we wprowadzaniu na rynek tych zaawansowanych rozwiązań monitoringu IP – powiedział Jacek Drabarz, dyrektor handlowy w firmie Arpol.

Axis Communications pracuje już na polskim rynku z następującymi dystrybutorami: Anixter Polska, Softex Data, TECH Data Polska (TDAzlan) i Videor.

Więcej informacji o firmie Axis udziela:
Edwin Roobol
Axis Communications
edwin.roobol@axis.com

Agata Majkucińska
Axis Communications
agata.majkucinska@axis.com

Kontakt dla prasy w Polsce:
Kamila Wierzbicka
Grayling Poland
kamila.wierzbicka@grayling.com

Bezpoś. inf. Grayling Poland

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony