Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

AEOS firmy Nedap zabezpieczy drugi stadion na Ukrainie

Printer Friendly and PDF

Nedap_AEOS_logo_200Firma Nedap Security Management, po tym jak z sukcesem zapewniła bezpieczeństwo na stadionie olimpijskim w Kijowie, ogłosiła, że będzie także zabezpieczać nowy stadion we Lwowie, na którym odbędą się Mistrzostwa Europy UEFA 2012.

Stadion lwowski, nadal będący w budowie, obejmuje obszar 9 hektarów, a jego pojemność brutto wyniesie 33000 miejsc. W skład stadionu wejdą kluby dla VIP-ów, galerie, restauracje, centrum medialne, centra treningowe i biura administracyjne. Dla tego hipernowoczesnego stadionu poszukiwano nowoczesnego i zaawansowanego systemu ochrony z możliwością obsługi zarówno kontroli wstępu dla około 390 wejść, jak i wykrywania wtargnięcia na terenie całego stadionu. AEOS był idealnym rozwiązaniem.
Wejścia będą chronione za pomocą czytników Conveys Mifare firmy Nedap, zapewniając wstęp dla pracowników i wykonawców. AEOS będzie również obsługiwał publiczny dostęp do stadionu, dzięki integracji z systemem biletowym. Aby kierownikom ochrony umożliwić szybkie i odpowiednie reagowanie na zdarzenia związane z bezpieczeństwem, wykorzystane zostaną Poziomy Bezpieczeństwa AEOS o unikalnej funkcjonalności. Czytniki dalekiego zasięgu TRANSIT firmy Nedap zapewnią wygodny dostęp do miejsc parkingowych, gdzie w celu zarządzania wolnymi miejscami parkingowymi będą zainstalowane czujniki Nedap SENSIT.

System AEOS firmy Nedap zostanie wdrożony przez certyfikowanego partnera biznesowego Nedap ISK Transexpo Ltd. z Kijowa na Ukrainie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Nedap Security Management, proszę odwiedzić stronę www.nedap-securitymanagement.com.

Więcej informacji o stadionie we Lwowie można znaleźć na stronie http://stadion.lviv.ua/.

Więcej informacji o Transexpo Corporation można znaleźć na stronie http://www.isktransexpo.com/en.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących niniejszego komunikatu prasowego, prosimy o kontakt z:
Colinem Wensveenem
Nedap Security Management
colin.wensveen@nedap.com

Bezpośr. inf. Tamara Simons
Nedap Security Management

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony