Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Zyskaj więcej dzięki instalacji profesjonalnych rozwiązań systemów zabezpieczeń Samsung Techwin

Printer Friendly and PDF

lead.jpgNigdy dotąd klienci nie mieli tak ogromnego wyboru wśród wielkiej liczby producentów z całego świata, którzy walczą o udział w rynku telewizji dozorowej. Jednocześnie spadły ceny, a to stanowi oczywiście wspaniałą wiadomość dla klientów, którzy w obecnej trudnej sytuacji gospodarczej poszukują możliwości maksymalnego wykorzystania posiadanych do dyspozycji środków kapitałowych na urządzenia zabezpieczające.

Niestety obecnie na rynku dostępnych jest wiele tanich urządzeń, które „dziś są, a jutro ich już nie ma”. Instalatorzy systemów zabezpieczeń często skarżą się, że po zakupieniu urządzeń telewizji dozorowej od małych i nieznanych producentów nie mogą zamówić dodatkowych urządzeń, ponieważ zaprzestano produkcji danej linii. Tanie produkty mogą też oznaczać zawodność, niewielką fachowość pomocy technicznej oraz niską jakość samego wyrobu. Urządzenia telewizji dozorowej mają w założeniu pracować nieprzerwanie przez siedem dni w tygodniu – nic więc dziwnego, że produkty o niższej jakości nie wytrzymują dłużej niż rok, a kiedy dojdzie do awarii, nie można uzyskać pomocy technicznej, co grozi powstaniem długich przerw w pracy instalacji zabezpieczającej.

Coraz liczniejsza grupa instalatorów przekonuje się natomiast do korzyści, jakie daje współpraca z firmą Samsung Techwin. Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się w Europie w dziedzinie profesjonalnych urządzeń zabezpieczających, oferującą pełen zakres najwyższej jakości urządzeń elektronicznych po bardzo konkurencyjnych cenach (nawet w porównaniu do cen najmniej znanych producentów). Firma szybko zdobywa doskonałą reputację także ze względu na oferowane wsparcie techniczne, które chroni i wspiera instalatorów.

– Skupiamy się całkowicie na dążeniu do zajęcia czołowej pozycji wśród markowych firm w dziedzinie profesjonalnych urządzeń zabezpieczających w Europie, co wiąże się z oferowaniem najwyższej klasy produktów po konkurencyjnych cenach – mówi Zuzana Adamova, menedżer ds. telewizji dozorowej na Europę Wschodnią w firmie Samsung Techwin. – Rozmowy z instalatorami świadczą o tym, że są oni zaskoczeni niskim kosztem przejścia od produktów nieznanej marki do naszych wyrobów. Po uwzględnieniu trwałości produktu i oferowanego przez nas wsparcia koszt ten zmienia się wręcz w oszczędność. Oznacza to również, że dbamy nadzwyczaj o zapewnienie dostępności naszych produktów zgodnie z potrzebami klientów. Posiadamy własny europejski magazyn zapasów, a nasze produkty można zakupić za pośrednictwem sieci czołowych dystrybutorów urządzeń bezpieczeństwa, co zapewnia doskonałą dostępność oraz szybką dostawę produktów.

Dodatkowy pakiet od firmy Samsung Techwin

Firma Samsung Techwin oferuje imponujący pakiet wsparcia, obejmujący bezpłatny projekt systemu, bezpłatną pomoc techniczną i pełną trzyletnią gwarancję na cały zakres produktów.
Gary Fletcher-Moore został powołany na stanowisko europejskiego menedżera ds. technicznych w kwietniu 2008 r. Nadzorował on znaczące inwestycje, zmierzające do wzmocnienia zespołów przed- i posprzedażowej pomocy technicznej oraz serwisu Samsung Techwin. – Nasze produkty charakteryzują się wysokim stopniem niezawodności, dlatego nie boimy się oferować trzyletniej gwarancji, a dodatkowo zobowiązujemy się do naprawy usterek w terminie pięciu dni, aby jak najszybciej usunąć problem w przypadku jakiejkolwiek awarii. Obecnie średni czas naprawy wynosi cztery dni, a w przyszłości zamierzamy jeszcze usprawnić ten proces. Wszystko to jest częścią naszego dążenia, by być najlepszą firmą w branży – wyjaśnia Gary. – Inwestujemy także we wsparcie lokalne na terenie całej Europy, aby pomagać klientom bez względu na lokalizację.

Za pośrednictwem sieci dystrybutorów w całej Europie firma Samsung Techwin zamierza pomóc firmom instalatorskim w zwiększeniu ich zysków poprzez zdobywanie nowych i zatrzymywanie dotychczasowych klientów. – W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zatrudniliśmy profesjonalny i wykwalifikowany zespół ds. sprzedaży na Europę, który świadczy usługi przed- i posprzedażowe dla rosnącej rzeszy naszych klientów – mówi Zuzana Adamova. – Wszyscy członkowie zespołu to specjaliści z dziedziny telewizji dozorowej, których entuzjazm i wiedza są bardzo cenione i podkreślają nasze zaangażowanie na rzecz wysokiego poziomu wsparcia dla naszych klientów.

Technologia umożliwiająca realną oszczędność kosztów

Koncentracja firmy Samsung Techwin na opracowaniu technologii oferującej istotne korzyści dla ochrony jest dostrzegalna praktycznie w każdej linii produktów.
Na przykład wszystkie nagrywarki cyfrowe SVR są w pakiecie oferowane wraz z bezlicencyjną kopią oprogramowania Systemu Centralnego Zarządzania (CMS), która umożliwia tworzenie gotowej sieci o szerokich możliwościach – darmowej obserwacji z wielu miejsc i przez wielu obserwatorów, sterowania oraz instalacji połączonych urządzeń Samsung Techwin. Produkty SVR posiadają także łatwe do wymiany dyski twarde i maksymalnie 32 kanały wejścia, co umożliwia obniżenie kosztów ewentualnej rozbudowy systemu bazującego na posiadanych już urządzeniach.

Technologia superredukcji szumów Samsung (SSNR) jest wyłącznie we wszystkich kamerach i kamerach kopułkowych firmy Samsung Techwin. Technologia opracowana w celu eliminacji szumów obrazu w warunkach słabego oświetlenia umożliwia zaoszczędzenie niemal 70% miejsca na dysku twardym i maksymalizację szerokości pasma sieci, co pozwala na przekazywanie większej liczby klatek na sekundę i poprawę jakości obrazu.

Linia kamer SPD z głowicą zintegrowaną posiada podstawy montażowe z możliwością szybkiej wymiany. Są one wyposażone we wbudowaną pamięć, która pozwala na korzystanie z rozwiązań elastycznego nadzoru na terenie zakładu, tj. częstego przenoszenia kamer z jednej podstawy montażowej na drugą. Różne ustawienia kamer można także zapisać w pamięci, dzięki czemu ustawienia danej kamery zostaną automatycznie zmienione po przeniesieniu w inne miejsce, tak aby zoptymalizować jakość przekazywanego obrazu. Niektóre modele wyposażono też w unikatowe w branży moduły umożliwiające 37-krotne zbliżenia optyczne, które przyczyniają się do jeszcze większej elastyczności zastosowań.

„Niemądrze jest płacić zbyt dużo, ale płacenie zbyt mało też się nie opłaca. Płacąc za dużo, stracimy część pieniędzy. To wszystko. Płacąc zbyt mało, można czasem stracić wszystko, ponieważ kupiony produkt może nie nadawać się do celów, dla których został nabyty. Podstawowe prawo biznesu zabrania zatem płacenia niewiele za dobry produkt. Nie da się tego osiągnąć. Do współpracy z osobą, która oferuje najniższą cenę, dobrze jest wkalkulować ryzyko. A po uwzględnieniu ryzyka okazuje się, że stać nas na kogoś lepszego.”

John Ruskin (ekonomista)

Samsung Techwin – rozwiązania systemów zabezpieczeń, które przerosną Twoje wyobrażenia

Firma Samsung Techwin cieszy się doskonałą reputacją w zakresie technologii, niezawodności i jakości, o czym świadczą przyznane niedawno nagrody i wyróżnienia branżowe. Posiada również szeroki zakres produktów dla telewizji dozorowej w konkurencyjnych cenach przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, wydajności i niezawodności. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się telefonicznie z zespołem Samsung Techwin pod numerem +44 (0)1932 455 300 lub pisząc na adres e-mail STEsecurity@samsung.com

Samsung Techwin

Zabezpieczenia 3/2009

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony