Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

W dniach 27-28 września 2017 w Resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem odbyło się piętnaste Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych (15 SPIN). Organizatorem była firma Lockus. Wyjątkowa, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 320 uczestników.


Dotychczasowa, ceniona przez parterów i uczestników, formuła została wzbogacona o strefę stoisk wystawienniczych, na których była możliwość nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Nowością były także indeksy, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno przez uczestników jak i partnerów. Ich celem było aktywizowanie uczestników do odwiedzania stoisk partnerów.

Nie zabrakło atrakcji, które miały na celu integrację uczestników SPIN-u. Pozwoliły one w wyjątkowy sposób uczcić jubileusz. Były zajęcia na powietrzu oraz uroczysta kolacja z występami artystycznymi.

Prezentacja ekspercka jubileuszowej edycji SPIN przeprowadzona została pod patronatem merytorycznym Polskiej Izby Systemów Alarmowych (PISA). Prelekcję na temat techniki termowizyjnej i wykorzystania dronów w branży zabezpieczeń wygłosił Jakub Sobek.

Wśród partnerów tegorocznej, południowej edycji znaleźli się:

Złoci Partnerzy: AAT Holding S.A., BKT Elektronik, Dahua Technology, Hikvision, Pulsar, QNAP z Western Digital.

Srebrni Partnerzy: ABB, Ambient System, ASSMANN, BCS, Corning Optical Communications, DTS SYSTEM z firmą Bosch, European Security Trading EST, Grupa ROMI, Hanwha Techwin, Impakt z Power Walker, Milestone, Nedap, Polon Alfa, RCS Engineering wspólnie z UAVS Polska, ROGER, SALTO Systems, TP-Link, Zettler.

Brązowi Partnerzy: CIAS, Datwyler, DRX Group, Extreme Networks z Veracomp, GEO Kat, MicroMade, MKJ, Raban Sp.j. T. Żmójdzin.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z 15 SPIN: https://www.flickr.com/gp/105872726@N08/c8B9Ee

oraz

na stronie czasopisma "Zabezpieczenia": www.zabezpieczenia.com.pl.

Bezpośr. inf. Lockus
Kontakt:
spin@lockus.pl
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony