10.01.2009.
Strona główna arrow Produkty, nowości rynkowe arrow Rozszerzenie funkcjonalności cyfrowego rejestratora wizyjnego Divar XF firmy Bosch
Menu główne
Strona główna
Branżowa baza firm i instytucji
Fotogalerie
Szukaj
English
Kontakt z nami
Aktualności
Produkty, nowości rynkowe
Zapowiedzi
Podsumowania
Ogólne
Targi i wystawy
Czasopismo
Bieżący numer 6/2008
Zabezpieczenia w PDF
O Zabezpieczeniach
Zasady przygotowania tekstu
Reklama
Prenumerata
Artykuły
Bezpieczeństwo IT
Biometria
Kontrola dostępu
Monitoring
Ochrona informacji
Ochrona osobista
Systemy ochrony zewnętrznej
Porady
Publicystyka
SSP
SSWiN
Systemy komunikacji głosowej
Systemy przeciwkradzieżowe
Systemy zintegrowane
Telewizja dozorowa
Wywiady
Zabezpieczenia mechaniczne
Rozszerzenie funkcjonalności cyfrowego rejestratora wizyjnego Divar XF firmy Bosch Drukuj Email
Autor: Emilia Dobies, Bosch Security Systems   
02.12.2008.

Bosch Security Systems wprowadza nową wersję oprogramowania układowego do cyfrowych rejestratorów wizyjnych Divar XF. Wprowadzenie oprogramowania układowego w wersji 1.2 to kolejny ważny krok w kierunku dalszej poprawy jakości zapisywanego obrazu. Dzięki temu ulepszeniu obrazy zawierające szybko poruszające się obiekty są wyraźniejsze, co widać na załączonych fotografiach.

„Zastosowanie nowego standardu kompresji obrazu H.264 daje nam doskonałe narzędzie do dalszej poprawy jego jakości, oferując przy tym korzyść w postaci mniejszego zapotrzebowania na przepustowość sieci, a tym samym mniejszą zajętość przestrzeni zapisu” mówi Vincent Bos, kierownik produktu w dziale zapisu cyfrowego w Bosch Security Systems.

Wraz ze znaczącą poprawą jakości obrazu, nowe oprogramowanie rejestratora Divar XF zapewnia polepszoną obsługę w sieciach o niskiej przepustowości. Oprócz tego działa płynniej na komputerach o niezbyt dużej wydajności i zostało zoptymalizowane do współpracy z systemem Windows Vista.

Rejestrator Divar XF jest przeznaczony przede wszystkim do średnich, dużych lub rozwijających się systemów dozorowych instalowanych np. w centrach handlowych, bankach, instytucjach finansowych, centrach miast, kasynach i hotelach.

 

Bezpośr. inf. Emilia Dobies
Bosch Security Systems
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Top!