07.01.2009.
Strona główna arrow Ogólne arrow Zapraszamy na Finał Pierwszych Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych
Menu główne
Strona główna
Branżowa baza firm i instytucji
Fotogalerie
Szukaj
English
Kontakt z nami
Aktualności
Produkty, nowości rynkowe
Zapowiedzi
Podsumowania
Ogólne
Targi i wystawy
Czasopismo
Bieżący numer 6/2008
Zabezpieczenia w PDF
O Zabezpieczeniach
Zasady przygotowania tekstu
Reklama
Prenumerata
Artykuły
Bezpieczeństwo IT
Biometria
Kontrola dostępu
Monitoring
Ochrona informacji
Ochrona osobista
Systemy ochrony zewnętrznej
Porady
Publicystyka
SSP
SSWiN
Systemy komunikacji głosowej
Systemy przeciwkradzieżowe
Systemy zintegrowane
Telewizja dozorowa
Wywiady
Zabezpieczenia mechaniczne
Zapraszamy na Finał Pierwszych Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych Drukuj Email
Autor: Henryk Dąbrowski, PISA   
09.04.2008.

www.zabezpieczenia.com.plW dniu 23 kwietnia br., w drugim dniu Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeńwww.zabezpieczenia.com.pl Securex, odbędą się eliminacje, a następnie finał I Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i Polską Izbę Systemów Alarmowych pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Po przeprowadzeniu przez organizatorów wstępnych kwalifikacji, do eliminacji Mistrzostw zakwalifikowało się dziewięć, spośród kilkunastu zgłoszonych, dwuosobowych Zespołów.

O trzy miejsca w finale i możliwość publicznego zaprezentowania umiejętności praktycznego wykonywania czynności instalatorskich, rywalizować ze sobą będą zespoły firm: ABI – TECH z Zielonej Góry, ARES z Bydgoszczy, DYSKAM z Krakowa, EXPERT z Warszawy, KOMAGES z Gorzowa Wielkopolskiego, MICROSYSTEM z Sopot, SAFE SYSTEM z Poznania, SKORPION GRUPA z Warszawy i UNIWERSUM z Warszawy.

Na finalistów, a więc przyszłego mistrza i dwóch wicemistrzów, czekać będą od godz. 13.00 w Parku Mistrzostw w pawilonie wystawowym 3A, „uzbrojone” w urządzenia i narzędzia, stanowiska konkursowe.

Zadaniem mistrzowskich zespołów będzie kolejno: zmontowanie zewnętrznego punktu kamerowego i ustawienie zadanych parametrów, zmontowanie i uruchomienie przewodowego systemu sygnalizacji włamania i napadu, zaprogramowanie i uruchomienie bezprzewodowego systemu SWiN.

Urządzenia i opiekę nad poszczególnymi konkurencjami zapewnili Partnerzy techniczni Mistrzostw:
AAT Trading Company z Warszawy (punkty kamerowe),
SATEL z Gdańska (przewodowe SSWiN),
SIEMENS z Warszawy (bezprzewodowe SSWiN),
PRONAL ze Szczecina (budowa nadajników i stacji monitorowania dla systemów alarmowych),
GE Security Polska z Gdańska (urządzenia do monitoringu wizyjnego konkurencji finałowych),
MICROSYSTEM z Sopotu (realizacja monitoringu wizyjnego finałów).

Około godz. 16.00 na podium staną najlepsi z najlepszych, aby z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich i Prezesa Polskiej Izby Systemów Alarmowych odebrać gratulacje, dyplomy, puchary i cenne nagrody.

Wszystkich, zainteresowanych przebiegiem pierwszych w historii Securex-u i branży zabezpieczeń technicznych Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych – serdecznie zapraszamy.

Międzynarodowe Targi Poznańskie i Polska Izba Systemów Alarmowych.

 Pliki do pobrania:
- Zaproszenie na finał konkursu ,
- regulamin Komisji Konkursowej MPISA ,
- zestawienie zespołów i uczestników Mistrzostw zakwalifikowanych do eliminacji .

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Top!